Wiadukt gotowy, ale mieszkańcy Szczekanicy mają swoje uwagi

ePiotrkow Piątek, 03 lipca 20209 4632
Wiadukt na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie oddany do użytku, ale swoje uwagi mają mieszkańcy Szczekanicy, których nieruchomości znajdują się w pobliżu wiaduktu i budowanej autostrady A1. Problem dotyczy uszkodzeń dróg dojazdowych do ich posesji.

Ładuję galerię...

- Sama góra jest ok, ale boki z jednej i z drugiej strony wizualnie nie wyglądają pięknie. Tutaj jest zarwane przez samochody Budimeksu – mówi piotrkowianka mieszkająca w bezpośrednim sąsiedztwie wiaduktu. - Jeśli nie zostanie to naprawione, zaczniemy blokować tutaj przejazd, bo w tej chwili kiedy jest wielki deszcz, to toniemy w błocie.

 

Przedstawiciele firmy Budimex, która wykonuje ten odcinek autostrady, zapewniają, że po zakończeniu prac będą naprawiać szkody spowodowane podczas prowadzenia robót. - Cała infrastruktura, która jest obok w ramach kontraktu będzie naprawiana do końca kontraktu, czyli do końca przyszłego roku. Wszystkie roboty zostaną wykonane - mówili Grzegorz Zbierański i Sylwester Wolankiewicz z firmy Budimex.

 

Stopień zaawansowania prac na odcinku A autostrady A1 będzie węzłami Tuszyn i Piotrków Południe wynosi 40%.


Zainteresował temat?

2

3


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.07.2020 12:51

Nic nikomu nie plasuje co za naród podły

23


gość ~gość (Gość)04.07.2020 13:26

Najpierw niech zaczną od swego podwórka bo aż wstyd taki bałagan w 21wieku.Trawa nie skoszona,papierki po lodach,pety.

65


gość ~gość (Gość)04.07.2020 21:47

Ktoś ten wiadukt odebrał? To zobaczcie jak wygląda uszkodzenie juz na wiadukcie jadąc od strony Szydłowa. Przecież tam na zupełnie nowym wiadukcie jest uszkodzenie długości ponad 1m i szerokości kilku cm. Przecież ta dziura od razu nadaje się do naprawy, chociaż wiadukt działa kilka dni. Czy odbierający tego nie widzial? Zobaczycie co w tym miejscu będzie po zimie.

32


gość ~gość (Gość)04.07.2020 09:42

Im to wiecznie nic nie pasuje.

712


a wiadukt nazwe ma? ~a wiadukt nazwe ma? (Gość)04.07.2020 13:25

skoro CentralPark w okolicy to może Wolski Bridge

60


ja bar...n ~ja bar...n (Gość)04.07.2020 11:34

Wiadukt jest, jest ......... droga jest, jest ......... i co jeszcze ? Też mają zachciewajki ...........

37


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat