Wezwał policję dla żartu?

PolicjaBełchatów Wtorek, 08 stycznia 20198 6034
Twierdził, że ktoś ukradł mu piłę motorową i piwo oraz upił szklankę oranżady, więc wezwał policję. 30-letni mieszkaniec gminy Kluki odpowie za nieuzasadnione wezwanie policjantów. Jak się okazało, był pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna poinformował policję o kradzieży piły motorowej. Na miejscu policjanci zastali zgłaszającego, który był pod wpływem alkoholu. Twierdził, że z jego posesji zniknęła piła motorowa i... piwo. Ponadto sugerował, że ktoś upił mu szklankę oranżady i żądał zdjęcia odcisków palców z butelki. Policjanci rozmawiali także z matką zgłaszającego, która wszystkiemu zaprzeczyła. Okazało się, że piła znajduje się jednak w domu. Kobieta powiedziała policjantom, że syn nadużywa alkoholu, a mundurowych wezwał pewnie dlatego, że mu się nudziło. Wobec 30-laka zostanie skierowany wniosek o ukaranie do sądu za wezwanie bezpodstawnej interwencji. Za ten czyn kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, pozbawienia wolności lub wysoką grzywnę. 

 

Policjanci apelują, aby nie wzywać ich dla żartu do niepotwierdzonych zgłoszeń, ponieważ może to wydłużyć reakcję tam, gdzie faktycznie potrzebna jest interwencja.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)08.01.2019 22:01

Niech matka zgłosi do dzielnicowego że nierób nadużywa alkoholu,przy notorycznej kontroli dzielnicowy może zgłosić wniosek do sądu o leczenie odwykowe zamknięte,a jak się będzie stawiał to przymusowo go dostarczą.

40


gość ~gość (Gość)08.01.2019 19:46

Powinien parę razy dostać pałą. Dla żartu naturalnie.

60


gość ~gość (Gość)08.01.2019 20:56

Nierób i pasożyt siedzi u matki na garnuszku zamiast wziąć się do roboty!!! Ludzie w tym wieku zakładają rodziny,wyprowadzają się na swoje i mają jakąś pracę, mają coś swojego! Nierób bez ambicji!!

50


gość ~gość (Gość)08.01.2019 17:14

Do roboty darmozjada zapędzić,żeby się nie nudził i wstydu matce nie robił

80


gość ~gość (Gość)08.01.2019 15:10

Kondolencje dla matki tego debila że się z nim musi męczyć i pewnie utrzymywać nieroba

130


gość ~gość (Gość)08.01.2019 14:50

Pogotowia tez

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat