Weź udział w zbiórce dla Pogotowia Opiekuńczego

ePiotrkow Czwartek, 27 sierpnia 20156 1683
W piotrkowskim markecie REAL trwa zbiórka artykułów szkolnych i środków higienicznych dla Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim.
fot. facebook.com/POziomkiPT

Osoby chcące się podzielić zakupami mogą je oddać do oznaczonego pojemnika, który znajduje się na pasażu marketu.

 

Zbiórka potrwa do 10 września.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)28.08.2015 20:40

Mam nadzieję, że żadne z dzieci z Pogotowia nie czyta waszych komentarzy.... Ja już wrzuciłam drobiazg do tego kosza i zrobię to raz jeszcze, nie dlatego, żeby wyręczać naszą chorą władzę (bo utrzymanie tych dzieciaków to rzeczywiście jej obowiązek), ale po to, by jakieś i tak pokrzywdzone przez życie (czyli nas dorosłych) dziecko mogło korzystać z fajnej, ładnej, kolorowej rzeczy, tak po prostu....

00


anna ~anna (Gość)28.08.2015 14:12

Dlaczego mam się angażować w tą akcję moim dzieciom nikt nic nie daje.My rodzice sami musimy na wszystko zapracować. Szkolna wyprawka dużo nas kosztowała a mamy 3 dzieci. W księgarniach karta dużej rodziny nie jest honorowane. Przecież państwo ma na to fundusze.Wladza niech się z mobilizuje mniej imprez a więcej konkretów.

00


97-30??? ~97-30??? (Gość)27.08.2015 13:39

Nie mogę tego czytać! Jak władze miasta mogą do tego dopuścić, żeby żebrać w majestacie prawa na dzieci, których rodzice mieszkają w naszym mieście i utrzymanie tych dzieci leży w obowiązku gminy. A może zamiast wysokich pensji dla niektórych - przeznaczyć na dzieci pokrzywdzone przez własnych rodziców. Można je doposażyć z środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - na przykład!!!

80


gość 21 ~gość 21 (Gość)27.08.2015 14:12

Znowu żebranina od biednych ludzi a gdzie państwo jest to jego obowiazek zapewnic wszystkim dzieciom wyprawke jeśli rodziców na to nie stać ,na leczenie też nie ma tylko od nas sie woła by pomagac to po co te dzieci w tym kraju maja sie rodzić skoro państwo rodzine ma w d......

100


97-??? ~97-??? (Gość)27.08.2015 13:32

A gdzie jest Ewka Peron ?Przecież mamy "złote 25-lecie" jak bredził bredzisław i takie zbiórki są nie na miejscu.Przecież w Polsce nie ma głodnych,biednych,dzieci. Jest tylko Dolce Vita !

90


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat