Weszli do mieszkania i pobili 46-latka

ePiotrkow Niedziela, 04 września 20166 6165
Trzech mężczyzn weszło do mieszkania 46-latka i bez żadnej przyczyny zaczęli mu ubliżać i bić po całym ciele, sprawcy uciekli. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 sierpnia w Piotrkowie. 31 sierpnia policjanci ustalili i zatrzymali 18-letniego piotrkowianina podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. Następnego dnia w ręce stróżów prawa wpadł drugi mężczyzna w wieku 33 lat. To właśnie ich pokrzywdzony wskazał jako sprawców pobicia. Obydwaj zostali zatrzymani do wyjaśnienia.


Śledczy postawili obydwu piotrkowianom zarzuty pobicia. Grozi im kara do trzech lat pozbawienia wolności. Zarówno 18-, jak i 33-latek nie pierwszy raz weszli w konflikt z prawem. Jak informuje policja, zatrzymanie trzeciego sprawcy jest jedynie kwestią czasu.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

qqqqqqqqqq ~qqqqqqqqqq (Gość)04.09.2016 14:01

wybudować obozy koncentracyjne i pakować do nich taką patologie jak ta,5 lat ciężkich robót po 16godz dziennie o suchym chlebie i wodzie,może by to ich czegoś nauczyło

190


pawleeeeeeee ~pawleeeeeeee (Gość)04.09.2016 13:30

Kto zna tego policjanta ? Imie nazwisko prosze napisac

217


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat