Wesołe harce przy filii UJK w Piotrkowie

ePiotrkow Niedziela, 30 września 20182 3814
Rodziny z dziećmi chętnie skorzystały z Pikniku Rodzinnego „Podaruj dzieciom uśmiech”, który w niedzielę 30 września został zorganizowany przez Piotrkowskie Centrum Wolontariatu, Stowarzyszenie Przyjaciół dzieci i młodzieży "HARC" oraz przedstawicieli piotrkowskiej filii UJK.

Ładuję galerię...

Na najmłodszych czekało sporo atrakcji. Dzieci mogły wyszaleć się na "dmuchańcach", skorzystać z licznych animacji, puszczać olbrzymie bańki czy sprawdzić swoje umiejętności na torze przeszkód. Podczas imprezy można też było skorzystać ze stoiska wymiany książek. Wystarczyło przynieść swoją, którą już się przeczytało by odebrać taką, w lekturę której chcemy się zagłębić.

 

Chcemy by rodzice z dziećmi mogli przyjemnie spędzić wolny czas. Najmłodsi chętnie korzystają z tego, że mogą sobie zrobić zdjęcie ze smokiem, czyli naszą maskotką i oczywiście ochoczo odwiedzają stanowisko z watą cukrową. - powiedziała Sylwia Warpas-Janus, koordynator Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu.

 

Podczas imprezy można też było zarejestrować się jako dawca szpiku.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ej ej ej ~ej ej ej (Gość)01.10.2018 10:27

i niech dzieci lepiej nie idą na studia tam, bo nic po nich nie będą miały

33


gość ~gość (Gość)01.10.2018 09:51

Super, oby więcej takich inicjatyw!

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat