„Wesoła Rodzina” w MOPR

ePiotrkow Poniedziałek, 16 grudnia 20194 2172
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim realizuje projekt „Wesoła Rodzina” na który otrzymał z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dofinansowanie w wysokości prawie 40 tysięcy złotych.

Celem projektu jest poprawa sytuacji dzieci z rodzin zagrożonych i dotkniętych zjawiskiem przemocy z terenu miasta Piotrkowa oraz poszerzenie oferty dla w/w grupy. Przeprowadzono szereg działań skierowanych do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego.

 

- Jesteśmy zadowoleni, jeździmy na wycieczki, mamy spotkania, ostatnio byliśmy w wiosce Mikołaja, dzieci otrzymały prezenty – powiedziała nam pani Agnieszka. – Chciałabym zachęcić kolejne osoby do wzięcia udziału w następnym projekcie, bo naprawdę warto – dodała.

 

Uczestnicy projekt odwiedzili też Radio Strefa FM. Całkowity koszt „Wesołej rodziny” to nieco ponad 50 tysięcy złotych.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)16.12.2019 12:40

Z MOPR wiele "wesołych" rodzin korzysta.Szkoda,że takie mamy prawo ,bo "wesołość" powinna się tej większości skończyć jak zadzwoni budzik do pracy 4.45.

20


wesołowska ~wesołowska (Gość)16.12.2019 07:47

wesoły pracownik MOPR kiedy?

20


Dududhd ~Dududhd (Gość)16.12.2019 08:39

Czy można ściągać pieniądze na utrzymanie tego projektu od osób, które tą przemoc świadczą? Bo na razie "zbiera się" od wszystkich (przemocowych i nie-przemocowych)

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat