Wernisaż wystawy fotograficznej „Debiut”

ePiotrkow Poniedziałek, 05 listopada 20180 1008
Iza Marosek, Michał Borowski, Mateusz Gliszczyński i Sebastian Jaśkiewicz to bohaterowie wystawy fotografii pt.” Debiut”, która swój wernisaż miała w niedzielę 4 listopada w Galerii „Śnieżne Krużganki”. Młodzi fotografowie amatorzy, to uczestnicy warsztatów fotograficznych, które odbywają się Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.

To właśnie tam pod czujnym okiem instruktora warsztatów Dariusza Śmigielskiego rozwijają swój talent i doskonalą fotograficzny warsztat. W ciągu kilku ostatnich lat prezentowali swoje prace na licznych piotrkowskich konkursach, nierzadko zdobywając nagrody i wyróżnienia.

 

„Debiut” to przede wszystkim  ekspozycja różnorodna, gdzie młodzi fotograficy prezentują zdjęcia, na których zobaczymy to, co  najbliższe ich sercu i to co w danym momencie ich najbardziej pasjonuje. Tak więc zachwycimy się portretami, niepowtarzalnymi krajobrazami, unikatową architekturą, a także fotografią sportową.

 

Wystawa  młodych fotografików prezentowana będzie do 28 listopada w Galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei Ku Demokracji.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat