Weekend z prawdziwą wiosną?

Strefa FM Piątek, 09 kwietnia 20210 1197
Po kilku zimnych i wietrznych dniach w końcu ma nadejść prawdziwe wiosenne ocieplenie. Czy już w ten weekend? Według prognozy Łowców Burz Łódzkie, tak. Już sobota ma być znacznie cieplejsza.
fot. pixabay.com / Free-Photos

- W piątek pogoda zmieni się na nieco bardziej wiosenną - mówił w Maglu rzecznik ŁBŁ Michał Sowała. - Temperatura maksymalna w ciągu dnia osiągnie maksymalnie 11*C. Zachmurzenie umiarkowane. Opady nie powinny występować. Ciśnienie będzie stabilne na poziomie 1018 hPa. Wiatr będzie wiał z kierunku południowozachodniego w porywach osiągając do 50 km/h.

W sobotę czeka nas dalszy ciąg ocieplenia. Temperatura osiągnie maksymalnie 16-17*C. Wiatr słaby z kierunku południowego. Ciśnienie spadnie do 1015 hPa. Zachmurzenie umiarkowane. Opady nie powinny występować.

W niedzielę czeka nas wręcz eksplozja ciepła. W niektórych rejonach województwa łódzkiego temperatura może wzrosnąć do poziomu 19-20 stopni. Cały dzień zachmurzenie będzie umiarkowane. Ciśnienie utrzyma się na stabilnym poziomie 1018 hPa.

Prognozy pogody Łowców Burz Łódzkie można wysłuchać w Maglu (Strefa Fm Piotrków) w każdy piątek ok. 9.10.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat