ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Weekend koncertów i rabatów: Enej, Video, Natalia Szroeder i Szymon Chodyniecki w Ptak Outlet

Sobota, 27 sierpnia 2016 7092
Koncertowe pożegnanie lata połączone z szaleństwem wyprzedaży markowych ubrań? Tego nie można przegapić. Z okazji wielkiego otwarcia 30 nowych sklepów w Ptak Outlet wystąpi Enej, Video, Natalia Szroeder i Szymon Chodyniecki. W programie również darmowy trening Fit and Jump prowadzony przez pełne energii Siostry ADIHD.

Oprócz niepowtarzalnej okazji na spędzenie rodzinnego weekendu przy akompaniamencie uwielbianych wykonawców, dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego (20 minut jazdy samochodem do Ptak Outlet) jest to również wyjątkowa szansa na przygotowanie swojej garderoby na sezon jesienno-zimowy. Podczas koncertowego weekendu niemalże każdy sklep w Ptak Outlet przygotował specjalną ofertę promocyjną – markowe ubrania będzie można kupić nawet z 80% rabatem. Pełen wykaz przecen dostępny jest na oficjalnej stronie Outletu (ptakoutlet.pl/promocje).

 

Podczas wielkiego otwarcia 30 nowych sklepów (wśród nowych marek są m.in. Kazar, Nike, New Balance i Komputronik) odbędzie się również trening Fit and Jump z pełnymi energii Siostrami ADIHD, znanymi m.in. z telewizji 4FUN.TV. W związku z dużym zainteresowaniem ilość miejsc jest ograniczona – zapisać się można od 21 sierpnia do 1 września wysyłając e-mail na adres marketing@fitandjump.pl.

 

Wszystkich fanów dobrej muzyki i modnych zakupów zapraszamy również na oficjalne wydarzenie na Facebooku. Dołącz do wydarzenia i weź udział w konkursach (do wygrania m.in. nowoczesny laptop Asus, prestiżowy smartfon Samsung lub wygodny rower górski).

Enej, Video, Natalia Szroeder i Szymon Chodyniecki, nowe, markowe sklepy, a także mega promocje – tego nie można przegapić. Wykorzystaj szansę na oszczędne zakupy, a także pożegnaj lato z gwiazdami polskiej muzyki. WSTĘP WOLNY.

 

Program wydarzenia:

Sobota, 3.09

12:30 – trening Fit and Jump z Siostrami ADIHD
14:00 – koncert Szymona Chodynieckiego
16:00 – koncert zespołu Video

Niedziela, 4.09

12:45 – pokazy taneczne pabianickiej szkoły tańca Es-kadra
14:00 – koncert Natalii Szroeder
16:00 – koncert Enej

 

Więcej informacji o wydarzeniu -> Link

Spis promocji -> Link


Zainteresował temat?

9

7


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat