Wędkowaniem inaugurowali rok szkolny

ePiotrkow Środa, 03 września 20142 2766
Zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży szkolnej na inaugurację roku szkolnego? Czemu nie.

30 sierpnia Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zorganizowało konkurs wędkarski dla dzieci i młodzieży z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego.
Zawody odbyły się na stawie w miejscowości Wygoda. Uczestniczyło w nich 29 osób. Rywalizowano w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy.


Konkurs przebiegał we wspaniałej atmosferze i przy pięknej pogodzie. Organizatorzy pomagali, doradzali, służyli radą młodszym i mniej doświadczonym wędkarzom. Nie zawsze było to konieczne, o czym świadczą wyniki konkursu.


W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Natalia Sochańska, II miejsce Patrycja Sochańska, III miejsce Agata Nowakowska.
Wśród chłopców I miejsce wywalczył Krystian Płosa, II miejsce - Tomasz Sochański, III - Mariusz Płosa.


Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni przez organizatorów na grillowanie. Były ciepłe kiełbaski, słodycze, napoje i pytania uczestników o kolejne tak fajnie zorganizowane imprezy. – Zapewniamy, że takie zawody będą organizowane, bo warto, by nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu na łonie natury, w urokliwym miejscu i w miłej, kulturalnej atmosferze - mówi Jarosław Warzyński, prezes Koła Wędkarskiego nr 35.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

UCZESTNIK ~UCZESTNIK (Gość)09.09.2014 19:15

Kolejna fajna impreza dla młodzieży zorganizowana przez wędkarzy koła z Woli Krzysztoporskiej-super sprawa.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat