Wędkarski konkurs na zakończenie wakacji

ePiotrkow Środa, 30 sierpnia 20170 4676
Z okazji kończących się wakacji i nieuchronnie zbliżającego się początku roku szkolnego Koło nr 35 PZW w Woli Krzysztoporskiej zaprosiło dzieci i młodzież na konkurs wędkarski.

Ładuję galerię...

Zawody odbyły się 26 sierpnia na stawie w miejscowości Wygoda i uczestniczyło w nich 25 osób, mieszkańców gminy. Rywalizowano w dwóch kategoriach: dziewczęta i chłopcy.


W kategorii dziewcząt: I miejsce zajęła Ania Krakowiak, II miejsce zajęła Ola Michalczyk.

Wśród chłopców: I miejsce wywalczył Grzegorz Kocałek, II miejsce Daniel Cejnóg, III miejsce Łukasz Koszelak i IV miejsce Kacper Łęgowiak.


Po rozdaniu nagród organizatorzy zorganizowali grilla, były kiełbaski, słodycze i napoje. - Fajny klimat sprzyjał żartom i rozmowom, aż trudno było się rozstać – dodaje Jarosław Warzyński, prezes Koła nr 35.


W tym samym dniu wędkarze brali udział w nocnym maratonie wędkarskim połączonym z zawodami o największą złapaną rybę. Zwycięzcą został Emil Gałkowski, który złowił karpia o wadze 3,35 kg. Gratulujemy!


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat