We wtorek zamykają przejazd na Twardosławickiej

Strefa FM Poniedziałek, 29 czerwca 202037 5876
30 czerwca w godzinach przedpołudniowych zostanie zamknięty dla ruchu przejazd przez budowaną autostradę A1 ulicą Twardosławicką w Piotrkowie Trybunalskim. Ma to związek z kolejnym etapem budowy trasy.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Likwidacja tymczasowego przejazdu jest konieczna, aby wykonawca dotrzymał harmonogramu prac. - Zostanie rozebrany w celu kontynuacji prac, jednak przez cały czas trwania budowy będzie dostępne przejście dołem dla pieszych i rowerzystów. Jednocześnie informujemy, że wiadukt na ulicy Wojska Polskiego zostanie przekazany do użytkowania w ciągu kilku najbliższych dni - mówi Maciej Zalewski, rzecznik prasowy łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.


Do czasu otwarcia wiaduktu na ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie, kierowcy będą musieli korzystać z objazdu zorganizowanego na węźle Piotrków Trybunalski Południe (tzw. węzeł bełchatowski).


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (37)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.06.2020 19:50

To super

40


gość ~gość (Gość)29.06.2020 19:22

Już głupiej i nie można było

81


Paulo ~Paulo (Gość)29.06.2020 19:21

to bedzie awantura

71


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat