Wciąż można zostać urzędnikiem wyborczym

ePiotrkowRegion Czwartek, 05 lipca 20180 3395
Wciąż brakuje urzędników wyborczych w naszym regionie. Jesienią tego roku odbędą się kolejne wybory samorządowe, a każdy kto chciałby pomóc w ich zorganizowaniu może się jeszcze na to zdecydować.

 - W tych wyborach samorządowych nasi urzędnicy obsługują powiaty piotrkowski, radomszczański i bełchatowski oraz miasto na prawach powiatu Piotrków Trybunalski. Zakres naszego działania obejmuje 34 gminy. Na naszym terenie powinno być powołanych przez szefa krajowego Biura Wyborczego 36 urzędników wyborczych. W tej chwili brakuje nam sześciu - powiedziała Teresa Sęderecka, dyrektor delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim.


Nabór na stanowiska urzędników wyborczych trwa. Brakuje obecnie osób do pracy w mieście Bełchatów i gminach Bełchatów, Rusiec, Szczerców, Zelów oraz Ręczno. Więcej informacji na temat naboru i zasad pracy urzędnika wyborczego znajdziecie na stronie internetowej piotrkow-trybunalski.kbw.gov.pl.


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat