Warsztaty wokalne zespołu Senior Ewki dla seniorów w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK

ePiotrkow Środa, 20 listopada 20190 1795
Śpiewanie w grupie wyzwala uwalnianie serotoniny i oksytocyny, a nawet synchronizuje bicie naszych serc. Stacy Horn nazywa śpiewanie: “Naparem z doskonałego środka uspokajającego – takiego, który jednocześnie koi nerwy i podnosi na duchu.”. Między innymi dlatego warsztaty wokalne w OEA MOK cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób w kategorii wiekowej 60+.

Ładuję galerię...

Śpiew może stać się dla niektórych nową pasją i atrakcyjnym sposobem na spędzanie czasu wolnego. Zajęcia w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK to szansa na integrację społeczności seniorów, skupienie osób o podobnych zainteresowaniach, wieku i twórczym potencjale, to szansa na urozmaicenie życia i oderwanie od jego monotonii. Seniorzy rozwijają na warsztatach wokalnych w OEA, ul. Słowackiego 13, swoje pasje pod czujnym okiem pana instruktora Marka Kuciapińskiego.

 

 

 

(materiały: MOK OEA) 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat