Warsztaty samoobrony dla seniorów w piotrkowskim OEA

ePiotrkow Środa, 10 kwietnia 20191 1866
Integrują, zachęcając do wspólnego i aktywnego spędzania czasu, stwarzają przestrzeń do zacieśniania więzi i tworzenia nowych przyjaźni. Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie posiada bogatą ofertę dla seniorów.

Ładuję galerię...

- Dla instruktorów ważne są nie tylko osiągnięcia artystyczne. Istotne jest także, by wzmocnić poczucie wartości, zaspokajać ważne potrzeby, zapobiegać wykluczeniu społecznemu tej grupy mieszkańców naszego miasta. Stąd różne działania i inicjatywy na rzecz środowiska piotrkowskich seniorów – mówią pracownicy Ośrodka.

 

Dzięki współpracy z Fundacją Bądź Aktywny w ramach projektu „Violence - Important Problem” udało się zorganizować bezpłatne warsztaty z samoobrony. Pod okiem doświadczonych instruktorów, Marty Wąs i Michała Wąsa, seniorzy uczyli się, jak reagować w przypadku doświadczania przemocy w miejscu publicznym.

 

 

 

(materiały: MOK Piotrków, fot. M. Pieprzowski) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

chłop z miasta ~chłop z miasta (Gość)10.04.2019 15:44

I spróbuj tu człowieku nie ustąpić miejsca w pociągu czy autobusie takiej senioricie, albo pomóc przenieść jej zakupy przez przjście na przykład. Nie dość że może zwyzywać bezkarnie, to jeszcze nakopać do tyłka, albo jeszcze gorzej, uszkodzić jajka.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat