Warsztaty rodzinne w Piotrkowie

ePiotrkow Poniedziałek, 14 października 20193 2105
EKO-ARTYŚCI pod taką nazwą 28 października w Dziennym Domu Pomocy Społecznej przy ul. WP 127 w Piotrkowie odbędą się warsztaty rodzinne organizowane przez Radę Osiedla „Szczekanica”. Będą realizowane w ramach projektu „Szczekanica w rytmie eko”.

W ramach warsztatów każdy uczestnik będzie miał możliwość zaprojektowania
i pomalowania niepowtarzalnej torby bawełnianej. Świadomość posiadania tak wyjątkowo wyglądającej torby dostarczy pozytywnych emocji  jej posiadaczowi niezależnie od jego wieku, a każda wyprawa po zakupy wywoła ciekawe spojrzenia innych kupujących.

 

Ponadto w trakcie warsztatów zostanie przeprowadzona pogadanka na temat negatywnego wpływu używania plastikowych toreb na środowisko.

 

O zakwalifikowaniu się na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Wypełnione formularze należy złożyć do dnia 21.10.2019r.

w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta

Pasaż Rudowskiego 10

97-300 Piotrków Trybunalski

 

Formularz zgłoszeniowy

 

pobierz plik Formularz zgłoszenia na warsztaty.doc


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

zatroskany ~zatroskany (Gość)15.10.2019 08:20

Jest prosty sposób na torby plastikowe, trzeba je PRZESTAĆ produkować. To takie proste.

10


gość ~gość (Gość)14.10.2019 19:53

Ja bym zmodyfikował temat pogadanki. Nie negatywny wpływ używania plastikowych toreb, ale negatywny wplyw palenia plastikowymi torbami i innymi tego typu w piecach CO.

00


gość ~gość (Gość)14.10.2019 14:13

A w jakich godzinach? czy rodzinne tzn.zglasza się rodzinę czy jedną osobę?i czy dotyczy to tylko mieszkańcow osiedla Szczekanica?brak również linku do formularza.powinna być możliwość zapisu -zgłoszenia mailowego.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat