Warsztaty „Śladami Andy Warhola”

ePiotrkow Piątek, 17 lutego 20172 2149
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.

- Nauczymy Was jak zrobić oryginalną, unikatową grafikę, którą można odbić na koszulce lub powiesić na ścianie. Koniecznie przynieście ze sobą bawełnianą koszulkę, torbę lub inne tekstylia które chcecie ozdobić. Zapewniamy szablony, sita i farby oraz doskonałą zabawę i fachową opiekę artystek – mówią organizatorzy.

Koszt to 20 zł. Liczba miejsc bardzo ograniczona. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i dorosłych.


Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 786 042 762 i 44 733 93 88

Warsztaty odbędą się w niedzielę 26 lutego w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Dąbrowskiego 5.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xx ~xx (Gość)17.02.2017 11:51

Za wikipedią "Jego rodzice, Andrij (Andrew) Warhola i Ulija (Julia) Justyna Zavacka (nazwisko Warhola zmienili na Warhol po przyjeździe do USA), byli imigrantami z klasy robotniczej. Pochodzili z mniejszości grekokatolików łemkowskich (rusińskich) ze wsi Miková w dzisiejszym powiecie Stropkov, niedaleko miasta Medzilaborce w północno-wschodniej Słowacji.
Czyli Andej Warhola ze wsi Mikova na Słowacji.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat