Wandale niszczą Tomaszów Mazowiecki

Strefa FM Czwartek, 21 czerwca 20122 1183
Nowo wyremontowana kamienica w centrum miasta znowu wymaga remontu. Wszystko przez ludzi, którzy ją niszczą. M.in. oblewają elewacje wapnem. Ale nie tylko to jest problemem. Regularnie niszczona jest takze infrastruktura w rezerwacie Niebieskie Źródła.

- Mamy problem z nowo wyremontowanymi kamienicami, z przystankami autobusowymi, blokami, które są w zarządzie Spółki Miejskiej, dwastacją zieleni. Problem zniszczeń dotyka naprawdę wiele obszarów. Stosujemy dozór straży miejskiej w obszarach szczególnie narażonych. Nie da się wszystkiego w mieście obstawić kamerami, więc bazujemy także na kontaktach z mieszkańcami - mówi Jakub Pietkiewicz, pełnomocnik prezydenta Tomaszowa.

Obecnie w mieście zainstalowanych jest 10 kamer. Miasto na razie nie zamierza rozbudowywac miejskiego monitoringu.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

x-ray ~x-ray (Gość)21.06.2012 13:20

i znów kolejny "pozytywny" news z Tomaszowa ;D

00


UNO ~UNO (Gość)21.06.2012 12:40

Jest rozwiązanie zniszczyć wandali. W tym Tomaszowie to strach mieszkać.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat