Walentynkowy koncert karnawałowy

ePiotrkow Środa, 29 stycznia 20200 1565
Piotrkowska Filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego wraz z Piotrkowską Orkiestrą Kameralną i Orkiestrą Państwowej Szkoły Muzycznej zapraszają na wyjątkowy koncert karnawałowy.

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowska Orkiestra Kameralna i Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II st. pod dyrekcją Ewy Izydorczyk-Grzelak zapraszają na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w piątek, 14 lutego o godz. 17.30 w auli UJK (bud. A). Wstęp wolny. W repertuarze znajdą się między innymi: Uwertura Fantastyczna "Bajka" Stanisława Moniuszki, utwory zespołów Brathanki, Kayah i Bregovih, Queen, Strauss, Dinicu i muzyka brazylijska.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat