Walentynkowa niespodzianka w Blizinie

Region Poniedziałek, 15 lutego 20210 2096
W Blizinie w gm. Wola Krzysztoporska pojawił się kosz - serce na plastikowe nakrętki.

Ładuję galerię...

- Walentynki to czas, który przypomina nam o potrzebie wyrażania naszych uczuć względem drugiego człowieka, to najlepszy moment, aby przekazać naszym bliskim, ile dla nas znaczą i za co ich cenimy. To czas, by przypomnieć, co oznacza bycie dobrym przyjacielem, jak dzielić się dobrem i wzajemnie wspierać – mówi Kamila Kaczorowska, radna gminy Wola Krzysztoporska i sołtys wsi Blizin. I nie tylko mówi, ale i działa. To właśnie z jej inicjatywy, ale i dzięki hojności i współpracy okolicznych przedsiębiorców w sołectwie Blizin pojawił się kosz - serce na plastikowe nakrętki. Dzięki zaangażowaniu druhów OSP, członkiń KGW oraz mieszkańców kosz ten ustawiony został obok Domu Ludowego i placu zabaw.

 

- Wielki kosz na nakrętki to nie tylko dbałość o segregację odpadów, ale przede wszystkim pomoc dla potrzebujących. Wypełniając serce nakrętkami, wypełniamy radością i nadzieją wiele serc, które oczekują pomocy. Liczy się każda nakrętka. Zachęcam mieszkańców do uczestnictwa w zbiórce i wspólnie zadbajmy o to, by nasze „nakrętkowe serce” biło mocno. Nie bądźmy obojętni na problemy innych i w prosty sposób pomagajmy potrzebującym – apeluje do mieszkańców Kamila Kaczorowska.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat