Walczyli dla Dzielnej Wojowniczki

ePiotrkow Niedziela, 30 września 20180 3297
Strażacy, wojownicy aikido i karate oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego wsparli podczas Pikniku "Wojownicy dla Wojowniczki" Marysię, która od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim.

Ładuję galerię...

Impreza została zorganizowana za domem handlowym przy ul. Słowackiego 60 w niedzielę 30 września. Przybyli mieszkańcy mogli podziwiać pokazy karate i aikido, a także zapoznać się z zasadami udzielania pierwszej pomocy. 

 

- Dla uczestników dzisiejszego festynu zorganizowaliśmy wraz z rodzicami Marysi oraz stowarzyszeniem Niepełnosprawni - Aktywni Razem lekcję pokazową. Zaprosiliśmy również strażaków, którzy też nam pomagają. Wiemy, że Marysia w swoje treningi wkłada masę pracy, dlatego my dzisiaj walczymy dla niej - powiedział nam Michał Wąs, instruktor z klubu Aikido Aikikai.

 

Po dawce emocji związanej z pokazami na wszystkich, którzy postanowili wesprzeć Dzielną Wojowniczkę czekał poczęstunek w postaci smakołyków z grilla. 

 

Jeżeli chcecie na bieżąco obserwować postępy, jakie robi Marysia, możecie śledzić jej profil na portalu Facebook.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat