"Wakacje kontra pierwsza klasa"

Strefa FM Piątek, 30 sierpnia 20191 1433
Piotrkowski MOK tradycyjnie zainauguruje nowy rok szkolny. "Wakacje kontra pierwsza klasa" to tytuł koncertu, który będzie można usłyszeć już 2 września o godzinie 14.00 w miejskim amfiteatrze.

Podczas uroczystości odbędzie się ślubowanie wstępne pierwszoklasistów oraz występy uczestników wakacyjnych warsztatów -Każdy chciałby, żeby te wakacje trwały dłużej, ale niektórzy jednak lubią się uczyć. Przed uczniami stoi więc poważny dylemat, co tu dalej zrobić? O tym przekonają się wszyscy Ci, którzy przyjdą na nasz koncert. Zapraszamy przede wszystkim pierwszoklasistów wraz z rodzicami. Podczas uroczystości prezydent Krzysztof Chojniak będzie obierał ślubowanie i pasował "pierwszaków", głównie tych, którzy przygotowali ten koncert. Dla wszystkich piotrkowskich uczniów, którzy w tym roku rozpoczynają naukę przygotowaliśmy również drobne prezenty - powiedziała Elżbieta Łągwa - Szelągowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

 

W Piotrkowie naukę rozpocznie około 750 pierwszoklasistów.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gdzie jest słonko kiedy spi? ~gdzie jest słonko kiedy spi? (Gość)30.08.2019 18:47

Dokąd tupta nocą jeż ?

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat