ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wakacje coraz bliżej…czy warto korzystać z First Minute?

Poniedziałek, 18 marca 2019 1814
Wiosna zbliża się wielkim krokami. To dobry czas, aby zadbać o odpoczynek i rozejrzeć się za ofertami wakacyjnymi dla siebie lub całej rodziny. Na co zwracać uwagę przeglądając propozycje biur podróży i czy najkorzystniejsze cenowo „okazje”, to rzeczywiście oferty typu LAST MINUTE?

Oderwanie się od codzienności raz na jakiś czas jest naprawdę ważne. Nie trzeba brać długiego urlopu, żeby odpocząć. Przerwy w pracy są jednak konieczne by zregenerować organizm. Największe biura podróży zaczynają sprzedaż oferty letniej na długo przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego. Mogłoby się zdawać, że najkorzystniejsze oferty to tzw. LAST MINUTE. Czy ta zasada nadal funkcjonuje i czy zawsze planując wyjazd na ostatnią chwilę trafimy na najlepszą propozycję?

 

Od kilku lat tendencja w biurach podróży jest wręcz odwrotna. Bardzo często zdarza się, że w popularnych terminach tj. np. wakacje, ceny w ostatnim momencie wzrastają lub nie ma dostępności miejsc w samolotach. Wiedzą już o tym doskonale odwiedzający salon firmowy TUI Piotrków w galerii Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim. Punkt w centrum handlowym jest jedynym biurem podróży w mieście, otwartym w dni robocze, w godzinach od 09.00 do 21.00 oraz w niedziele handlowe od 10.00 do 21.00. Dzięki temu, mamy okazję służyć pomocą w wyborze ofert wielu osobom poszukującym wakacji. Zwykle zapytania ofertowe otrzymujemy na kilka miesięcy przed planowanym terminem wyjazdu - komentuje Agnieszka Bigos – specjalista ds. turystyki  w  TUI, w CH Focus Mall Piotrków Trybunalski.  

 

Wyjątkowe oferty TUI w Focus Mall

 

Najbliższy sezon letni zapowiada się w TUI bardzo ciekawie. Oferta na lato 2019 jest dostępna w sprzedaży już  od sierpnia zeszłego roku. I Choć zdawać by się mogło, że do wakacji „szmat czasu”, to jest już „ostatni dzwonek”, by skorzystać z plusów oferty FIRST MINUTE, dzięki której kupujący zyskuje: niższą zaliczkę, możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji, możliwość dokupienia:  gwarancji niezmienności ceny lub/i gwarancji „Najtaniej w First Minute® ” lub zwrot różnicy. Dotychczas klienci, którzy rezerwowali wyjazd z dużym wyprzedzeniem obawiali się, że jeśli w późniejszym czasie cena za tą samą ofertę się obniży, to okaże się, że przepłacili. Korzystając z gwarancji „Najtaniej w First Minute® ”, po zakupie wakacji można spać spokojnie. Dodatkowym plusem opcji „Najtaniej w First Minute®” jest możliwość sprawdzania ceny zarezerwowanego hotelu w okresie od dnia rezerwacji do nawet 1 dnia roboczego przed wyjazdem. W sytuacji, kiedy wspomniany koszt będzie niższy od tego zakupionego w TUI, zamawiający otrzyma zwrot różnicy. Warto pamiętać, że promocja FIRST MINUTE daje najbardziej bogaty wybór ofert. Wiadomo, że najlepsze hotele i pokoje np. te z widokiem na morze czy też osobną sypialnią sprzedają się w pierwszej kolejności. Nie są to warunki zakwaterowania, które trafiają się w tzw. lastach. Rezerwując wcześniej, kupujący mają także możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji w późniejszym czasie: terminu, kierunku czy hotelu. Zachęcamy odwiedzających TUI w galerii Focus Mall do zapoznania się z ofertą.

 

 

 

Najtaniej w First Minute®

 

Warto pamiętać, że wspomniane gwarancje dają poczucie bezpieczeństwa i komfortu, dzięki którym pozostaje jedynie cierpliwie czekać na upragniony urlop. Zapraszamy do TUI Piotrków – chętnie pomożemy znaleźć kierunek na beztroski odpoczynek i wyjaśnimy wszystkie zasady letniej  promocji FIRST MINUTE, która będzie dostępna jeszcze tylko do 28 marca 2019 roku – podsumowuje – Agnieszka Bigos – specjalista ds. turystyki w TUI, w CH Focus Mall Piotrków Trybunalski.


Zainteresował temat?

4

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat