Wahania formy piłkarzy – amatorów

ePiotrkow Środa, 05 maja 20212 1679
Od 7:0 w poprzedniej kolejce,  do 1:9 w ostatniej – takie wahania formy możliwe są w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej. W rozgrywkach organizowanych przez piotrkowski OSiR właśnie minął półmetek.
fot. M. Cecotka

Tydzień temu najwyższe zwycięstwo, w sobotę najwyższa porażka: tak w wielkim skrócie wyglądały ostatnie dwa mecze Eko Luka. Porażki z liderem spodziewało się wielu obserwatorów ALPN, ale jej rozmiary są dość zaskakujące: Barwil – Omega pokonał zespół „zielono-żółtych" aż 9:1, dał koncert gry  i umocnił się na prowadzeniu.

 

Mistrza próbują gonić Starówka (7:2 z WKS Proszenie) i Prym-Galeria Wnętrz (5:0 z Rol - Bestem), ale straty są spore i wynoszą odpowiednio 8 i 9 punktów.

 

Walkowerem z powodu niestawiania się zespołu na mecz przegrał z Ekipą PTB wicemistrz Moszczenica Święcicki Zdrój i jego szanse na włączenie się do walki o tytuł są minimalne.

 

W najbliższy weekend mają zostać rozegrane następne dwie kolejki. Mecze odbywają się na bocznym boisku Stadionu Miejskiego zgodnie z wymogami sanitarnymi. W rozgrywkach startuje 13 drużyn.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rowerzysta ~rowerzysta (Gość)07.05.2021 11:22

Daniel był na meczu Eko Luka?

00


Sledz ~Sledz (Gość)06.05.2021 22:09

Kocur pupil jacka

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat