WSH: Wręczyli prezenty podopiecznym Oratorium

ePiotrkow Czwartek, 20 grudnia 20121 1800
Społeczność akademicka Wyższej Szkoły Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim, wzorem lat ubiegłych, przygotowała akcję charytatywną na rzecz podopiecznych z zaprzyjaźnionej Świetlicy Socjoterapeutycznej Oratorium św. Antoniego w Piotrkowie.

Przez cały grudzień studenci i pracownicy uczelni prowadzili zbiórkę słodyczy, zabawek, przyborów plastycznych i przytulanek, by tuż przed świętami przygotować prezenty dla podopiecznych Oratorium. W środę studenci odwiedzili Oratorium, by świętować z dziećmi nadchodzące Boże Narodzenie. Wspólnie z pomocnikami św. Mikołaja dzieci spędziły czas na zabawach plastycznych. Najpiękniejsze rysunki św. Mikołaj nagrodził pluszakami oraz łakociami. Słodkich prezentów i upominków nie zabrakło dla żadnego dziecka.

W podziękowaniu za odwiedziny dzieci wraz z wychowawcami wręczyły św. Mikołajowi oraz jego pomocnikom własnoręcznie, pięknie wykonane karty świąteczne z życzeniami i podziękowania.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

op@op ~op@op (Gość)20.12.2012 13:05

tak tylko zeby tak samo traktowali dzieci ,a nie jedne dostaly cale torby a inne na dnie i takim dzieciom jest pozniej przykro

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat