W. Motyka: Zakres działania RIG będzie większy

Strefa FM Środa, 18 maja 20113 3576
Zakres działania piotrkowskiej Regionalnej Izby Gospodarczej nieco się poszerzy zapowiedział w ostatnim programie „O tym się mówi” nowy prezes stowarzyszenia - Włodzimierz Motyka.

- Mamy ustalony program na najbliższe cztery lata. Chciałbym, jeszcze w tym roku, bardziej postawić na działalność gospodarczą. Chcąc rozwijać szeroki wachlarz działalności na rzecz przedsiębiorców musimy mieć na to środki. Pozwolą nam one na udzielanie większej pomocy – szkolenia, warsztaty, konsultacje itp. - zaznaczył nowy prezes.

Włodzimierz Motyka przez kilkadziesiąt lat był prezesem Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Na stanowisku prezesa RIG zastąpił byłego prezydenta Piotrkowa - Andrzeja Pola.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gappa ~gappa (Gość)19.05.2011 07:23

To były prezydent Piotrkowa-Andrzej Pol nie roztaczał wizji przyszłości RIG-u będąc jej prezesem?
Może to RIG-owi wyjść tylko na dobre.

00


zet ~zet (Gość)18.05.2011 23:18

co do wspierania przedsiebiorców... przydało by sie dla nowych rozwijajacych sie POLSKICH firm dac jakies ulgi na podatki etc bo poki co wspiera sie zagranicznych a swoich przedsiebiorców sie gnoji jak sie tylko da. ale to jzu wnioski do wyzszej instancji.......

00


motyl ~motyl (Gość)18.05.2011 10:37

Mam rozumieć zawód dyrektor?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat