W wakacje nie było zakażeń COVID-19 wśród dzieci

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 07 września 20200 1938
- Na zakończenie sezonu wakacyjnego w powiecie piotrkowskim możemy się pochwalić zerową liczbą zakażeń COVID-19 wśród dzieci i młodzieży wypoczywających na naszym terenie - informują przedstawiciele Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
fot.: pixabay

Taki wynik to efekt zespołowego działania organizatorów wypoczynku letniego dzieci i młodzieży oraz nadzoru sanitarnego i działań profilaktycznych ze strony Państwowej Inspekcji Sanitarnej w Piotrkowie Trybunalskim. Ostatnie pogadanki z zakresu właściwego postępowania w czasie trwania epidemii koronawirusa SARS- CoV-2 przeprowadzono na obozie sportowym w Czarnocinie i w ośrodku Anpol w Sulejowie.

 

Ogółem w czasie wakacji przeprowadzono 26 pogadanek dla 484 młodych osób wypoczywających w powiecie piotrkowskim. Oprócz zagrożeń wynikających z epidemii COVID-19 omawiano również bezpieczny wypoczynek oraz profilaktykę stosowania nowych środków zastępczych czyli dopalaczy.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat