W urzędzie pamiętają o czworonogach

Strefa FM Piątek, 10 lipca 202024 3219
Miski z wodą dla psów pojawiły się przed budynkami Urzędu Miasta w Piotrkowie. Niezależnie czy załatwiamy sprawy w magistracie, czy po prostu przechodzimy w pobliżu, to nasi czworonożni przyjaciele mogą się napić wody.
fot. pakwi

To szczególnie istotne podczas upałów. - Miski ustawione są na specjalnym stojaku zarówno przy ul. Szkolnej, jak i na Pasażu Rudowskiego. Mogą z tego skorzystać psy, koty czy nawet ptaki. Zachęcam, aby w okresie letnim różne instytucje oraz osoby fizyczne pamiętały, aby wystawiać wodę dla zwierząt i często ją zmieniać - mówił Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa.

 

Jak poznać, że pies jest odwodniony? Niepokojący powinien być dziwny wygląd oczu psa, ogólne osłabienie, słanianie się na łapach czy wręcz śpiączka.


Zainteresował temat?

5

3


Komentarze (24)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.07.2020 12:56

Pan Chojniak lubi zwierzęta.

64


natalia00021 ~natalia00021 (Gość)10.07.2020 15:56

przydałby się wlasnie taki park dla psów gdzie psy mogłyby się wybiegać, i pobawic z innymi psami. w łodzi taki istnieje tylko za daleko by jechac.

21


Szkot ~Szkot (Gość)10.07.2020 17:19

Zwracam się do gościa, który odpowiedział na wypowiedz o parku dla Psów : kurczę, skąd wiesz kto sprząta po Psie, a kto nie? Czyżbyśmy mieli tu jasnowidza ?

12


gość ~gość (Gość)10.07.2020 13:35

Super pomysł! :) Zwierzęta to nasi Przyjaciele, oby więcej takich inicjatyw :) Przydałby się np.park dla Psów, aby mogły się socjalizować i wolno biegać na zamkniętym terenie!

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat