W szkołach bez wycieczek i wizyt gości

UM Piotrków TrybunalskiRegion Środa, 11 marca 20204 2571
Zaprzestanie organizacji wycieczek i wyjazdów oraz przyjmowania gości (grup zorganizowanych) – takie wytyczne od wojewody łódzkiego otrzymały wszystkie placówki oświatowe z naszego województwa.

Do Urzędu Miasta w Piotrkowie trafiło pismo wojewody, który wydał polecenie nieorganizowania wycieczek i wyjazdów uczniów i dzieci z placówek oświatowych oraz nieprzyjmowania w charakterze gości zorganizowanych grup z innych szkół i placówek. Polecenie dotyczy również nieorganizowania zbiorowych wyjść uczniów i dzieci do kin, teatrów, muzeów itp. oraz wydarzeń na terenie szkół i placówek takich jak akademie, apele czy koncerty.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jarek z Kamieńśka ~Jarek z Kamieńśka (Gość)11.03.2020 09:09

A w mediatece spotkań nie odwołują!!!

60


gość ~gość (Gość)11.03.2020 07:57

Co z tego jak trzeba do kościoła iść bo ksiądz każe.

18


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat