W święta lodowisko bezpłatne. Tomaszów pomaga Ani

ePiotrkow Czwartek, 22 grudnia 20160 3896
W Wigilię i święta za wejście na tomaszowskie lodowisko nie będzie pobierana opłata. Na pl. Kościuszki pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać datki na pomoc 13-letniej Ani Stefańskiej.
fot. UM Tomaszów

24 grudnia lodowisko będzie czynne w godz. 9.00 – 14.00 – w tych samych godzinach prowadzona będzie zbiórka charytatywna. Natomiast 25 i 26 grudnia lodowisko będzie czynne w godz. 14.00 – 21.00, a zbiórka przy lodowisku będzie prowadzona w godz. 14.00 - 17.00.

 

Zbiórka prowadzona będzie na rzecz 13-letniej Ani Stefańskiej chorej na porażenie mózgowe. Ania jest dzieckiem leżącym, jej przewlekła choroba uniemożliwia chodzenie. Dziewczynka choruje na zapalenie płuc, przeszła zabieg tracheotomii i jest karmiona przez sondę dożołądkową. W styczniu zostanie poddana zabiegowi założenia PEGA do karmienia dożołądkowego. Na co dzień Ania potrzebuje pampersów i gotowych odżywek, których koszt wynosi 2000 zł miesięcznie. Obecnie Ania przebywa w domu i jest podłączona do specjalistycznego koncentratora wytwarzającego tlen, który pobiera duże ilości prądu czego efektem są wysokie opłaty za zużycie energii elektrycznej. Całość zebranych podczas kwesty funduszy przeznaczona zostanie na zakup specjalnego łóżka rehabilitacyjnego z materacem przeciwodleżynowym i zmiennociśnieniowym.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat