W środę otworzą ul. Sienkiewicza?

Strefa FM Wtorek, 25 października 20167 3894
Prawdopodobnie w środę rano będzie można przejechać ulicą Sienkiewicza na odcinku od Słowackiego do al. Piłsudskiego. W miejscu realizacji inwestycji pojawią się urzędnicy, aby dokonać odbioru technicznego.

- Urzędnicy sprawdzą czy wszystko zostało wykonane zgodnie z projektem, przede wszystkim czy pojawiło się oznakowanie pionowe i poziome, a także to, czy są już ustawione słupki i czy są połączone łańcuchem, bo są to właśnie te elementy, których brakowało podczas poprzedniej procedury odbioru, przez co ulica nie mogła zostać otwarta - wyjaśnia Jarosław Bąkowicz z piotrkowskiego magistratu.

 

Odbiór techniczny ma się rozpocząć o 7.30, po jego dokonaniu kierowcy będą mogli korzystać z nowo wyremontowanego odcinka.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

niezesmaczony ~niezesmaczony (Gość)25.10.2016 22:13

nie jestem kierowca ale firma wielomilionowa nie daje rady z dotrzymaniem terminu a przejazd kolejowy to wogole tragedia nie wiem czy to ta sama firma co z sienkiewicza...

41


kojak ~kojak (Gość)26.10.2016 17:27

Mistrzowsko skrzyżowane przjście dla pieszych z przejazdem dla rowerzystów.
Projektant powinien pomyśleć zanim te wypociny przekaże do realizacji.
Swoją drogę ciekawe kto zatwierdził dokumentację.

30


wojciech ~wojciech (Gość)26.10.2016 12:32

no i otworzyli dzisiaj. podobno robi wrażenie i usprawnia ruch. te nowe światłą to porażka, wielka porażka i pomyłka, generują ogromne korki na sienkiewicza. czy widział ktoś kiedyś poza dnie targowym aby korek był od świateł do wieżowców? a teraz to normalka rano o 7 w zwykły dzięń

60


~PT ~~PT (Gość)26.10.2016 09:22

Można korzystać czy jeszcze nie?

30


ciekawy ~ciekawy (Gość)26.10.2016 08:08

Rondo na Wojska Polskiego to jak długo po terminie?

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat