W sobotę bezpłatnie skonsultujesz się z notariuszem

Strefa FM Piątek, 27 listopada 20201 2116
W sobotę w ramach 11. Dnia Otwartego Notariatu od 10 do 16 notariusze będą udzielać bezpłatnych porad prawnych wszystkim chętnym. Wydarzenie odbywa się pod hasłem: „Pilnuj swoich spraw. Chroń majątek. Porozmawiaj o tym z notariuszem".
fot. archiwum epiotrkow

 

- To jest impreza organizowana corocznie przez Krajową Radę notarialną, a ma na celu edukację prawną naszego społeczeństwa. Każdy kto jest zainteresowany informacjami na temat tego jak chronić swój majątek, jak postępować w niektórych sprawach może zwrócić się bezpośrednio i bezpłatnie do notariusza, aby uzyskać niezbędne informacje - mówi Małgorzata Kowalczyk, notariusz, koordynator dnia otwartego w Piotrkowie.

 

Temat przewodni nie ogranicza zakresu udzielanych informacji, bowiem w czasie indywidualnych konsultacji notariusze udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące każdej sprawy, którą można załatwić w kancelarii notarialnej.

 

W zeszłym roku notariusze spotkali się w całym kraju z 3500 osobami i odpowiedzieli na ponad 1000 wiadomości mailowych. - Obecna edycja z powodu trudnej sytuacji epidemiologicznej nie będzie przyjmowała formy osobistych spotkań z notariuszami. W tym roku Krajowa Rada Notarialna przyjęła formułę wydarzenia internetowego i rozmów telefonicznych - tłumaczy koordynator piotrkowskiego dnia otwartego. 

 

W tym roku informacje można uzyskać: telefonicznie pod numerem 42 620 09 05 oraz mailowo lub formie czatu. Szczegółowe informacje na stronie www.porozmawiajznotariuszem.pl.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_gość ~gość_gość (Gość)27.11.2020 13:23

Nie ma nic bezpłatnego

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat