W przyszłym sezonie Piotrcovia będzie rywalizowała tylko z siedmioma zespołami?

MKS Piotrcovia Wtorek, 09 lipca 20193 1956
Wszystko wskazuje na to, że o mistrzostwo Polski w żeńskiej PGNiG Superlidze w sezonie 2019/2020 będzie walczyć zaledwie osiem zespołów. Komisarz ligi Piotr Łebek dopuścił do drugiego etapu postępowania licencyjnego tylko osiem klubów.

Oprócz Piotrcovii Piotrków Trybunalski są to: Start Elbląg, Zagłębie Lubin, MKS Lublin, AZS Koszalin, Ruch Chorzów, KPR Kobierzyce i JKS Jarosław.

 

Z ubiegania się o licencję zrezygnował Sambor Tczew, a Koronie Kielce i Pogoni Szczecin odmówiono licencji na grę w PGNiG Superlidze.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

janosik ~janosik (Gość)09.07.2019 13:04

Ale liga ,jak bobsleje w RPA. Szkoda, początek końca dyscypliny ,piłki ręcznej żeńskiej w Polsce tak samo było w zapasach.Reklamować się tu po prostu nie opłaca bo za mała oglądalność więc zostali sami pasjonaci ,ale na tym się porządnej ligi niestety nie zbuduje ,a szkoda.

73


Kibic ~Kibic (Gość)09.07.2019 10:13

Kolejna paranoja, granie w 8 zespołowej lidze 4 rundy. Mogę spokojnie obstawić u buka kolejność. Lublin, Lubin, Koszalin, Kobierzyce, Elbląg, Piotrcovia, Jarosław, Chorzów i jesteśmy w 6, więc faktycznie obietnice Prezesa, że będziemy grać o 6 się spełnią. Szkoda tylko, że dwa zespoły Kielce i Szczecin nie zostały dopuszczone, bo brakło im 200 tyś., które w żeńskiej lidze nie oznaczają bankructwa.

53


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat