W powiecie tomaszowskim znów pobito obcokrajowca

PolicjaTomaszów Czwartek, 24 września 20202 4432
Działania policjantów z Tomaszowa Mazowieckiego i Rokicin doprowadziły do zatrzymania 26-letniego mieszkańca gminy Ujazd, który odpowie przed sądem za rozbój na obywatelu Ukrainy.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Do zdarzenia doszło na terenie Niewiadowa w gminie Ujazd. Z ustaleń policjantów wynika, że jadący na rowerze 20-letni obywatel Ukrainy został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę, który kopnął w jego rower, zmuszając do zatrzymania. Następnie uderzył go w głowę, jednocześnie publicznie znieważając na tle narodowościowym. Zabrał mu również plecak z zakupami i paszportem, a następnie uciekł w nieznanym kierunku. Do działań przystąpili policjanci z Komisariatu Policji w Rokicinach i tomaszowscy kryminalni. 22 września rano funkcjonariusze zapukali do mieszkania wytypowanego 26-latka, który szybko przyznał się do napaści na rowerzystę. Został zatrzymany i usłyszał zarzut rozboju, kradzieży dokumentu i znieważenia. Grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

 

To już kolejna w ciągu ostatnich dni napaść na obcokrajowca w powiecie tomaszowskim. 19 września na terenie gminy Rzeczyca 36-letni recydywista zaatakował obywatela Hiszpanii.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aha ~Aha (Gość)24.09.2020 16:10

Ach ta słynna polska i katolicka tolerancja i miłość bliźniego

34


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat