W poniedziałek rusza rekrutacja do miejskiego żłobka

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 29 maja 20204 1750
1 czerwca rozpocznie się rekrutacja do Miejskiego Żłobka Dziennego. Nabór wniosków potrwa do 16 czerwca.
fot. pixabay

Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci urodzone w latach 2018-2020, w wieku od 20. tygodnia życia do 3 lat. - Do żłobka przyjmowane są dzieci, które są zameldowane na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, a ich rodzice pracują zawodowo, uczą się w systemie dziennym lub prowadzą działalność gospodarczą – wyjaśnia Dorota Kałużniak, dyrektor placówki i przypomina, że dzieci aktualnie uczęszczające do żłobka nie biorą udziału w rekrutacji. Kolejność zgłoszeń nie ma wpływu na przyjęcie dziecka do żłobka.

Dokumenty można składać w placówce (ul. Belzacka 97 E) w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 10.00 – 13.30 oraz we wtorki w godz. 15.00 – 16.00.


Ogłoszenie wyników rekrutacji nastąpi 22 czerwca. Szczegóły dotyczące rekrutacji na stronie zlobek.piotrkow.pl.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

rodzic ~rodzic (Gość)29.05.2020 15:10

proszę nie patrzeć z perspektywy opłat wynoszą tyle co w prywatnych a nie kiedy nawet więcej tyle że opieka jest na wyższym standardzie większy budynek.... a czy ktoś pracuje czy nie to trzeba liczyć na szczęście bo wiadomo pracujący maja pierwszeństwo żeby zostawić dziecko i do pracy

10


mama ~mama (Gość)29.05.2020 08:45

Czyli jeśli miałam umowę na czas określony i kończy mi się zasiłek macierzyński, to nie mogę wziąć udziału w rekrutacji, bo pracuje tylko mąż, a bez miejsca w żłobku nie mam możliwości podjęcia zatrudnienia, bo na prywatny żłobek, ani tym bardziej nianię nas nie stać. Błędne koło, fajnie.

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat