W pijackim amoku uszkodził volvo

ePiotrkow Poniedziałek, 10 lutego 20140 2143
Policjanci z referatu Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Tomaszowie zatrzymali kompletnie pijanego wandala, który bez żadnej przyczyny kopał i chodził po samochodzie. Sprawca uszkodził powłokę lakierniczą błotnika, maski i dachu.

- 8 lutego około godziny 19:30 dyżurny policji został powiadomiony, że na skrzyżowaniu ulic Legionów i Słowackiego został uszkodzony samochód. Przeprowadzający interwencję mundurowi ustalili, że chwilę wcześniej kierujący samochodem volvo musiał ostro zahamować gdyż przed maskę wtargnął  pieszy. Mężczyzna ten zamiast przejść przez ulicę podszedł do samochodu  zaczął kopać błotnik a następnie wszedł na maskę i dach. Poruszająca się z wandalem grupa osób próbowała zapobiec wybrykom mężczyzny jednak było już za późno i doszło do uszkodzenia karoserii - informuje Katarzyna Dutkiewicz-Pawlikowska, rzecznik prasowy KPP w Tomaszowie.

Mężczyzna miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Usłyszy zarzut uszkodzenia mienia zagrożony karą do 5 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat