W piątek początek obchodów Światowego Dnia Turystyki

Strefa FM Czwartek, 28 września 20170 2822
W Piotrkowie Trybunalskim w dniach 29 września - 1 października odbywać się będą wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki.

Obchody mają wpisywać się w jubileusz 800-lecia miasta. W programie znalazły się między innymi "Olbracht Fest", Jarmark Atrakcji Trybunalskich, koncert "Nocne śpiewanie" czy czwarta część trójwymiarowego widowiska „800 lat Piotrkowa - dzieje w kalejdoskopie". Do udziału w tych wydarzeniach zapraszał na antenie radia prezydent miasta Krzysztof Chojniak: - Oprócz części oficjalnej, która będzie miała miejsce m.in. w Centrum idei „Ku demokracji”, będzie bogata oferta zarówno dla turystów, jak i mieszkańców Piotrkowa, będzie gra miejska nawiązująca do bogatej historii naszego miasta, będą wycieczki po Piotrkowie.

 

Szczegółowy program Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki znajdziecie na stronie internetowej piotrkowskiego magistratu: piotrkow.pl.


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat