W piątek nocny turniej piłki nożnej

ePiotrkowRegion Środa, 11 października 20171 8017
Już w najbliższy piątek, 13 października na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach rozegrany zostanie III Międzygminny Nocny Turniej w Piłkę Nożną o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka.

Rozpoczęcie turnieju przewidziano na godzinę 18.00, a mecz finałowy, wręczenie pucharów, dyplomów i nagród ma się odbyć ok. godz. 21.00.

 

Drużyny powinny potwierdzić swój udział do 11 października do godz. 16.00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com.

 

Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim, SP w Bujnach, sołectwo i KGW w Bujnach, Gmina Wola Krzysztoporska.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~ja ~ja ~~ja ~ja (Gość)11.10.2017 21:36

Nic dziwnego że w nocy by ukryć poziom gry a mogą podglądać skauci Barcelony i porwać nasz skarby nardowe.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat