W mikołajki w Rynku rozbłyśnie choinka

ePiotrkow Środa, 04 grudnia 20194 1829
W piątek 6 grudnia w Rynku Trybunalskim rozbłyśnie miejska choinka, a to oznacza, że wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

- W ten wyjątkowy nastrój wprowadzać piotrkowian będą również świąteczne iluminacje. Jako pierwszy przystrojony zostanie Rynek Trybunalski, na którym stanie dziesięciometrowa choinka. Serce piotrkowskiej Starówki rozbłyśnie świątecznym światłem 6 grudnia o godz. 17.30. Wydarzeniu towarzyszyć będzie występ Miejskiej Orkiestry Dętej, a na najmłodszych, czekać będą drobne upominki – informują miejscy urzędnicy.

Od 6 grudnia ozdoby bożonarodzeniowe rozwieszane będą na kolejnych ulicach naszego miasta. Dekoracje zawisną m.in. na uliczkach piotrkowskiej Starówki, w okolicach placu Kościuszki, al. 3 Maja, pasażu Karola Rudowskiego, a także nad ulicami: Narutowicza, Słowackiego, POW, Sienkiewicza i Dąbrowskiego. Poza tym trzy żywe choinki staną w centrum miasta: w parku Jana Pawła II, przy pl. Kościuszki i ul. POW. Na terenie miasta ustawione zostaną także świąteczne świetlne instalacje: sanie świętego Mikołaja, bożonarodzeniowa bombka i prezent.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Już chyba... ~Już chyba... (Gość)04.02.2020 06:11

... najwyższy czas na rozebranie jej.

00


gość ~gość (Gość)05.12.2019 18:30

Ile co2 wyemituje?

20


gość ~gość (Gość)05.12.2019 08:45

A dadzą bigosu?

62


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat