W lipcu kolejny Fly Fest

ePiotrkow Czwartek, 02 czerwca 201634 9442
Już dziś zapraszamy na IV edycję festiwalu lotniczego Fly Fest w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku imprezie towarzyszyć będzie Międzynarodowa Wystawa Lotnicza.

- Celem projektu jest zwiększenie międzynarodowej rangi gospodarczej regionu łódzkiego oraz zaprezentowanie potencjału województwa łódzkiego w zakresie istniejącego tu przemysłu lotniczego i okołolotniczego oraz nowoczesnego przemysłu włókienniczego – mówią organizatorzy przedsięwzięcia.

W programie festiwalu mnóstwo atrakcji, pokazy lotniczej grupy akrobacyjnej Fire Birds, pokazy akrobacji szybowcowej w wykonaniu kpt. Jerzego Makuli (na co dzień pilota Dreamlinerów), pokazy samolotów historycznych. Tradycyjnie zleci na lotnisko do Piotrkowa eskadra śmigłowców bojowych z 25. Brygady Kawalerii Powietrznej, będą pokazy dynamiczne i statyczne. Punktem kulminacyjnym festiwalu lotniczego będą przeloty pary myśliwców F-16 zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia pokazów. Na płycie lotniska pojawią się także grupy rekonstrukcyjne z pojazdami z czasów II wojny światowej. Wystawie lotniczej towarzyszyć będą symulatory lotu, kongres naukowy na temat bezpieczeństwa w lotnictwie, loty widokowe, wesołe miasteczko, zlot foodtrucków oraz koncerty muzyczne na scenie. Całość festiwalu skomentuje znakomity prowadzący wydarzenia lotnicze red. Tadeusz Sznuk.

Wstęp na Międzynarodową Wystawę Lotniczą jest bezpłatny. Zapraszamy na lotnisko w Piotrkowie 2 i 3 lipca.

 

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

pobierz plik Fly Fest - plakat.jpg

 


Zainteresował temat?

8

1


Komentarze (34)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ooo! ~ooo! (Gość)03.06.2016 01:20

Co tu robi Tadeusz Sznuk?!

210


kukuryku ~kukuryku (Gość)11.06.2016 19:54

Srające na wszystko piotrkowskie gawrony nie oszczędzili samolotów, może się kiedyś ujawnią to my ich wreszcie osramy.(zarośnięte dziady, przejezdne ze wsi ale wykształcone, piloty, urzędniki, menele co nie mają na autobus, miłośnicy pampuchów, stadionów dożynkowych, biegania po pasach lotniskowych i balonów, zwolenników dobrowolnego oddawania władzy w ręce osrywaczy itp. itd.)

12


Zarośnięty dziad ~Zarośnięty dziad (Gość)10.06.2016 14:47

Wolę fest ochlaj.

02


Przejezdny ~Przejezdny (Gość)10.06.2016 13:28

Lypcowa lypa.

13


ali ~ali (Gość)02.06.2016 18:54

Jak komuś nie pasuje to niech nie przychodzi, niech kisi się w domu i ogląda trudne sprawy.Mi osobiście pasuje taka impreza.

240


Krystyna z Bogdanem ~Krystyna z Bogdanem (Gość)07.06.2016 01:28

Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi, że na Flajfeście zobaczymy i usłyszmy nasze kochane "Fakiry"!

60


gość ~gość (Gość)03.06.2016 08:35

Ilu tu malkontentów, jeczydup, że festiwal nudny, taki sam program i inne żale. Prawda jest taka, że to największa impreza w tym smutnym mieście organizowana przez miłośników lotnictwa i w dodatku bez miejskich pieniędzy. Wystarczy plakat przeczytać, że w programie nowości grupa firebird z trzema sportowymi samolotami, nowe koncerty, pokazy dynamiczne śmigłowców, nie tylko statyczne i F16 podobno tym razem z akrobacją i to w oba dni. No i ta wystawa lotnicza firm produkujących samoloty. Są też stałe powtarzalne punkty programu. Mnie to, i tysiącom ludzi odwiedzających Piotrków, pasuje. A zazdrośnicy i jeczydupy niech siedzą w chałupach i dłubią w nosie. Szacun Aeroklub.

171


pilot ~pilot (Gość)02.06.2016 10:36

"Fakiry" będą gwiazdą wieczoru na Fly Fest!

85


Urzednik ~Urzednik (Gość)02.06.2016 20:47

Prezydent miasta nie ma nic wspolnego z ta impreza, nawet fakirów nie dał hihihi Organizatorem jest wyłącznie Aeroklub i chwała im za to, ze juz 4 raz robią pokazy.

141


pp ~pp (Gość)02.06.2016 20:12

Myślę ,że w tym roku Urząd Miejski zapewni,dodatkową komunikację na czas pokazów dla mieszkańców którzy nie mają własnych środków komunikacji.Bo do tej pory, w poprzednich latach w ogóle się nie angażował w promocję miasta na tej bardzo ciekawej imprezie.

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat