W kasie nie było pieniędzy, zabrali więc wódkę. Trzy osoby odpowiedzą za rozbój w sklepie spożywczym

Policja KMP PiotrkówTomaszów Czwartek, 17 października 20192 5383
Wtargnęli do jednego ze sklepów spożywczych, grozili ekspedientce nożem i zażądali wydania pieniędzy z kasy. Kiedy zorientowali się, że w sklepie nie ma gotówki, zabrali z półki dwie butelki wódki i uciekli. Trzy osoby podejrzane o rozbój zatrzymała policja z Tomaszowa.

W zdarzeniu brały udział trzy osoby, 27-letnia kobieta i dwóch mężczyzn w wieku 23 i 40 lat. Sprawcy przyjechali pod sklep w Tomaszowie Mazowieckim samochodem należącym do ich znajomego, założyli tablice rejestracyjne skradzione kilka godzin wcześniej z innego pojazdu. 27-latka jako pierwsza wysiadła z auta, by sprawdzić czy w sklepie nie ma klientów, potem dała znać swoim kompanom, którzy weszli do środka. Mężczyźni grozili sprzedawczyni nożem, domagali się gotówki. W kasie nie było pieniędzy, zabrali więc ze sklepu alkohol i odjechali z miejsca zdarzenia.

 

Dzień później (12 października) policja ustaliła personalia sprawców. Zatrzymana kobieta i 23-latek to znani policjantom mieszkańcy Tomaszowa. Ich kompanem okazał się mieszkaniec województwa opolskiego. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty rozboju przy użyciu noża, za co grozi do 15 lat więzienia. Sprawcy częściowo przyznali się do zarzucanych im czynów. Sąd Rejonowy w Tomaszowie zastosował wobec nich trzymiesięczne areszty.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)17.10.2019 08:58

Przynajmniej są kreatywni

02


gość ~gość (Gość)17.10.2019 08:04

Chcieli być jak Bonny i Clyde

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat