W jubileuszowym Turnieju o Puchar Chrobrego wzięło udział ponad 200 osób

Strefa FM Niedziela, 16 lutego 20205 4182
Już po raz dziesiąty miłośnicy siatkówki rywalizowali w Turnieju piłki siatkowej kobiet i mężczyzn o puchar Chrobrego. Ten największy amatorski turniej siatkarski w naszym regionie także i tym razem cieszył się dużym zainteresowaniem. Mistrzowskie tytuły obronili ubiegłoroczni zwycięzcy czyli Libero Czarnocin i Mamrot Wilkowyje.

Ładuję galerię...

W finale kobiet mistrzynie pokonały 2:0 AS Active Opoczno, a trzecie miejsce zajęły reprezentantki sulejowskiego Fuksa. Wśród panów już po raz szósty wygrali zawodnicy Mamrota Wilkowyje, którzy w finale pokonali 2:1 zespół Żelazny Opoczno, a trzecie miejsce zajęła Posesja Bełchatów.

 
- Caly czas poprawiamy pewne elementy i staramy się, żeby w naszej grze było jak najmniej mankamentów. Za każdym razem przeciwnicy, z którymi się mierzymy do półfinałów grają rewelacyjnie, a w finale dzieje się coś niewytłumaczalnego i nie potrafią nas pokonać. Kiedyś tworzyliśmy Volley 5 Team, a dzięki Pawłowi Zielińskiemu po studiach udało się utrzymać ten skład i nadal chętnie razem gramy – powiedział Piotr Majchrzak, kapitan zespołu Mamrot Wilkowyje.

 
Tradycyjnie wręczono również nagrody indywidualne, najlepszą atakującą została Aleksandra Szamburska (Fuks Sulejów), najlepszą rozgrywającą Agata Telusiewicz (AS Active Opoczno), a MVP turnieju Milena Przyborek (Libero Czarnocin). Wśród panów najlepszym atakującym został Michał Koźmiński (Posesja Bełchatów), najlepszym rozgrywającym Rafał Skoczylas (Żelazny Opoczno), a MVP turnieju Konrad Goździk (Mamrot Wilkowyje)

 
- Przez te dziesięć lat w turnieju uczestniczyli zawodnicy w różnym wieku i z różnych stron naszego województwa co bardzo nas cieszy. Przy okazji chciałby podziękować naszym sponsorom z Urzędu Miasta i firmy Polanik – powiedział Henryk Michalski, dyrektor I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim.

 
- W pierwszym turnieju wzięło udział tylko sześć męskich drużyn, a w tych ostatnich za każdym razem uczestniczyło ponad 30 drużyn męskich i żeńskich. Oczywiście zamierzamy organizować go dalej, ale chyba musimy znaleźć sponsora chłopakom z Mamrota Wilkowyje, żeby mogli występować w III lidze, bo spokojnie daliby sobie tam radę – żartował Adrian Mogiła, pomysłodawca turnieju.

 
Miłośnicy siatkówki tradycyjnie rywalizowali w hali sportowej piotrkowskiego ZSP nr 4.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

git ~git (Gość)17.02.2020 09:05

Super turniej, wielkie podziękowania dla organizatorów. Nawet na Facebook dużo informacji o samym turnieju.

20


Propozycja ~Propozycja (Gość)16.02.2020 20:21

Dajcie Chłopakom z Mamrota w 2021 roku jakieś medale które będą mieć na zawsze że są najlepszą drużyną wszech czasów aby już nie brali udziału w kolejnej edycji ;p
6 lat to chyba już powinno zostać tak zorganizowane aby np zrobić mecz pokazowy, z nowym mistrzem w 2021 roku. Mecz Gwiazd : Mamrot Wilkowyje Vs Wygrany Pucharu 2021. :D

22


szacun ~szacun (Gość)16.02.2020 20:15

Nie wiem jak się nazywa ten zawodnik z drużyny Mamrota który dawał czadu na bębnie, ale wiem, że Piotrkowianin i Piotrcovia może tylko pomarzyć o takim dopingu.
Profesjonalny bęben na takim turnieju to pokazuje oddanie i pasje osób które się w pełni angażują.
Amatorzy tylko z nazwy, zawodowcy mogą się uczyć od takich drużyn jak powinno się rywalizować.

24


gość ~gość (Gość)16.02.2020 18:55

Więcej kibiców przyszło niż na ekstraklase pan. Daje do myślenia.

41


gość ~gość (Gość)16.02.2020 17:48

Bonus BGC jest na zdjęciu.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat