W gminie Wolbórz budują kanalizację

ePiotrkowRegion Piątek, 24 lipca 20209 2350
Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w Bogusławicach, Komornikach i Żywocinie oraz sieci wodociągowej w Żywocinie w Gminie Wolbórz. Będzie z niej mogło skorzystać kilkuset mieszkańców.

Ładuję galerię...

Zakres prac obejmuje wybudowanie ponad 2,5 km kanalizacji sanitarnej wraz z kanalizacją tłoczną, która dostarczy nieczystości do zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Wolborzu. W ramach inwestycji do budynków mieszkalnych wykonane zostaną przyłącza. Dzięki tej inwestycji kilkaset osób będzie mogło wreszcie skorzystać z odbioru ścieków a w konsekwencji zlikwidować przydomowe szamba. - Wielu mieszkańców narzekało na brak kanalizacji sanitarnej, a to przecież podstawa w dzisiejszych czasach. Dziś mamy już nowoczesną oczyszczalnię ścieków, od której musieliśmy zacząć proces rozbudowy kanalizacji by odebrać ścieki. Teraz rozbudowujemy sieć kanalizacyjną, robiąc przyłącza do gospodarstw domowych - powiedział Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza.


Zainteresował temat?

0

3


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.07.2020 17:22

Popsuć drogę by ktoś miał szambo.No takie pokrętne.

31


patrzykont ~patrzykont (Gość)24.07.2020 09:58

Kto wrzucił takie zdjęcia?
BHP = 0. Nadaję się do PIP.

60


Kazik ~Kazik (Gość)24.07.2020 09:59

Tak jak na wsi kanalizacja nie jest potrzebna w takim wydaniu wystarczy kupić przydomową bezobsługową oczyszczalnie i zero kosztów eksploatacji

42


gość ~gość (Gość)24.07.2020 10:30

Brawo

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat