W gminie Grabica rozdawali sadzonki

ePiotrkowRegion Piątek, 19 kwietnia 20191 1725
Mieszkańcy gminy Grabica wzięli udział w akcji ekologicznej samorządu województwa łódzkiego „100 tysięcy drzew na 100-lecie województwa łódzkiego". Pracownicy Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Gminy rozdali ponad tysiąc sadzonek drzew i krzewów. Rośliny dostawał każdy, kto przyniósł zużyte baterie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Grabicy.

- Jest to symboliczna forma uczczenia przypadającej w 2019 r. setnej rocznicy powstania województwa łódzkiego. Drzewka są nie tylko piękną ozdobą, ale również symbolem pamięci o historii oraz zwrócenia uwagi na ekologię. Gmina Grabica wzbogaciła się o nowe rośliny, które z całą pewnością pozytywnie wpłyną na środowisko naturalne – mówi wójt giny Krzysztof Kuliński.

 

 

 

(materiały: UG Grabica) 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tym ~tym (Gość)19.04.2019 13:41

Cenna inicjatywa

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat