W czwartek rusza urologia w szpitalu przy Rakowskiej

ePiotrkow Środa, 08 lipca 20200 2401
Od czwartku na urologię w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie znów będą przyjmowani pacjenci. Oddział zamknięto, kiedy pod koniec czerwca u dwóch pracowników SSW stwierdzono zakażenie wirusem SARS-COV2.
FB SSW w Piotrkowie

Przypomnijmy, dwie pielęgniarki szpitala przy Rakowskiej w Piotrkowie zostały zarażone koronawirusem. Trafiły na kwarantannę, a oddział urologiczny został czasowo zamknięty. Źródłem zakażenia byli pacjenci, którzy trafili do placówki z regionu opoczyńskiego. 30 czerwca szpital wydał w tej sprawie specjalne oświadczenie.

 

- W poniedziałek 6 lipca swoją działalność wznowiła poradnia urologiczna, w czwartek 9 lipca o godzinie 8.00 pacjentów ponownie przyjmować będzie oddział urologiczny – informuje w środę 8 lipca szpital. - W związku z powyższym rozpoczniemy funkcjonowanie bez ograniczeń. Badania na obecność koronawirusa personelu, który wraca do pracy, dały wynik ujemny.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat