W czwartek Dzień Otwartych Drzwi w "Budowlance"

ePiotrkow Środa, 20 marca 20190 3905
Już w czwartek, 21 marca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie (ul, Broniewskiego 16) zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Początek o godzinie 9.00. Oferta skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej, a także do rodziców uczniów.

Ładuję galerię...

Wszyscy goście będą mieli niepowtarzalną okazję poznania oferty edukacyjnej szkoły oraz korzyści płynących z nauki wybranego kierunku kształcenia w technikum lub branżowej szkole I stopnia. Ponadto będą mogli wziąć udział w interesujących pokazach, zwiedzić budynek szkoły, Szkolne Pracownie Praktycznej Nauki Zawodu, a także bursę.


Dzień Otwartych Drzwi skierowany jest przede wszystkim do tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem szkoły ponadpodstawowej. Jak mówi dyrektor szkoły Edyta Wiernicka, wydarzenie jest organizowane po to, by pokazać młodym ludziom, że "Budowlanka" to szkoła dobrego wyboru, to szkoła na dziś i na jutro.

 

Dzień Otwartych Drzwi w rozpocznie się o godzinie 9.00 i potrwa do 14.00. W tym czasie na wszystkich gości będą czekali przedstawiciele wszystkich kierunków i zawodów, w których kształci szkoła, a także dyrekcja, nauczyciele oraz Samorząd Uczniowski. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w pokazach z zakresu fizyki, chemii, zajęciach z ochrony środowiska, poznać zasady kryptologii i łamania szyfrów, uczestniczyć w warsztatach graficznych i rysunkowych z wykorzystaniem programu AUTOCAD, zwiedzić stoiska wystawiennicze prezentujące odnawialne źródła energii, budownictwo, drogownictwo i geodezję.


Na zainteresowanych czekają również zajęcia z doradztwa zawodowego i recykling poetycki, kawiarenka ze słodkościami, a także szereg innych niespodzianek (zamiast tradycyjnej Marzanny, będzie Dzień Chochoła).

Hasłem przewodnim wydarzenia są słowa: "Jesteś ciekawy? Przyjdź! Zobacz! Zostań!


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat