W czasie majówki na drogach było bezpiecznie

Strefa FM Poniedziałek, 06 maja 20192 2035
Podczas majówki na drogach w naszym regionie było bezpiecznie. W tym czasie doszło do jednego wypadku, w wyniku którego jedna osoba została ranna. Oprócz tego funkcjonariusze wyjechali również do 47 kolizji drogowych, ujawniani 6 nietrzeźwych kierujących i 2 osoby po użyciu alkoholu.
fot. archiwum epiotrkow.pl

Funkcjonariusze akcję "Majowy Weekend 2019" rozpoczęli już we wtorek. Podczas działań, oprócz trzeźwości kierowców, policjanci zwracali uwagę na przekraczanie dozwolonej prędkości, nieprawidłowe omijanie i wyprzedzanie pojazdów przed i na przejściach dla pieszych, czy nieprawidłowe przewożenie dzieci.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.05.2019 09:04

Jak jechalem na tuszyn przez srock to zadnego z gloszenia nie byli i nie widzialem patrolu

00


gość ~gość (Gość)06.05.2019 16:07

Było dużo patroli i to pomogło. Fajnie że policyjne radiowozy można było zobaczyć w Poniatowie na drodze do Witowa i we Włodzimierzowie. Nie wiem z jakim skutkiem ale fajnie jakby cześciej były tam kontrole.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat