W Woli powitali wakacje

Region Środa, 23 czerwca 20212 1823
Turniej siatkarski, rajd nordic walking, zawody wędkarskie, turnieje i zabawy - piknik rodzinny pn. „Powitanie wakacji” zapisze się już na stałe w kalendarzu imprez organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

Ładuję galerię...

W pierwszy dzień festynu mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska mogli spróbować swoich sił w turnieju piłki siatkowej na tamtejszym orliku. Dzień drugi imprezy rozpoczęły zawody wędkarskie na stawach w Wygodzie. Był też rajd nordic walking, a całość zakończyła wspaniała zabawa wszystkich uczestników pikniku. Nie zabrakło tańców, baniek mydlanych, konkursów plastycznych i sportowych. Największym zainteresowaniem jednak cieszył się dmuchany zamek.

 

- Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować pysznych grillowanych kiełbasek. Uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę! – mówi Joanna Filipek z Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej.

 

Organizatorami pikniku rodzinnego byli: Gminny Ośrodek Kultury, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Koło PZW nr 35 i Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

czterdziecha ~czterdziecha (Gość)23.06.2021 19:30

A na wakacje co???

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat