W Woli Krzysztoporskiej rozpoczęli świętowanie. Na początek Spartakiada Przedszkolaka

ePiotrkowRegion Sobota, 25 maja 20191 2786
Sześć drużyn, sześć konkurencji i mnóstwo wspaniałej zabawy. Święto Gminy Wola Krzysztoporska 2019 rozpoczęło się w piątek, 24 maja od Spartakiady Przedszkolaka zorganizowanej przez LUKS ATHLETIC Wola Krzysztoporska, Gminne Zrzeszenie LZS, wójta gminy oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Woli Krzysztoporskiej.

Ładuję galerię...

Do rywalizacji przystąpiły „Sowy” i „Biedronki” z Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej, „Czarne Pantery” z Bujen, „Puszatki” i „Gagatki” z oddziałów „0” Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej oraz „Waleczni” z Parzniewic. Przedszkolaki zmierzyły się w sześciu konkurencjach, a były to: tor przeszkód, slalom z dużą piłką, rzuty woreczkami, kręgle, przeciąganie liny i zgadywanka przyrodnicza.

 

Po emocjonującej walce wygrały „Gagatki”.

I miejsce „Gagatki”

II miejsce „Waleczni”

III miejsce „Czarne Pantery”

IV miejsce „Puszatki”

V miejsce „Sowy”

VI miejsce „Biedronki”

 

Wszyscy mali uczestnicy dostali pamiątkowe medale, a najlepsi cenne nagrody, które wręczali w imieniu organizatorów: Marta Kopacka z GKRPA i Mieczysław Warszada, zastępca wójta gminy Wola Krzysztoporska.

Rozstrzygnięto też konkurs plastyczny o tematyce prozdrowotnej.

 

 

 

 

(materiały: UG Wola Krzysztoporska) 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reni ~Reni (Gość)27.05.2019 11:26

Ten zmęczony życiem pan na 10 zdjęciu (drugi od lewej) to zastępca wójta? To jak wyglądać musi wójt?! O zgrozo...

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat