W Woli Krzysztoporskiej bez podwyżek cen wody i ścieków

ePiotrkow Czwartek, 31 marca 20163 1552
W tym roku nie będzie podwyżek cen wody i ścieków w gminie Wola Krzysztoporska. Podczas ostatniej sesji Rady Gminy zdecydowano, że pozostaną one na poziomie ubiegłego roku.

Takie rozwiązanie rekomendowały władze gminy i takie przyjęli radni. - Ze względu na to, że w wyniku rozbudowy kanalizacji na terenie gminy do sieci przyłączyło się więcej mieszkańców, ceny wody i ścieków mogą pozostać na dotychczasowym poziomie – argumentował podczas sesji zastępca wójta gminy Wola Krzysztoporska Mieczysław Warszada.

Jednym słowem – im więcej osób w sieci, tym niższe koszty stałe. Skutek to brak podwyżek.

Od 1 maja 2016 r. do 30 kwietnia 2017 r. cena za 1 m3 dostarczonej wody w rozliczeniach dokonywanych na podstawie odczytu wskazań wodomierza oraz na podstawie przepisów dotyczących przeciętnych norm zużycia wody nadal wynosić będzie 2,26 zł netto, plus podatek VAT według aktualnie obowiązującej stawki.


Cena za 1 m3 odprowadzonych ścieków w rozliczeniach z odbiorcami za ilość odprowadzonych ścieków, określoną w oparciu o ilość zużytej wody ustaloną na podstawie wskazań wodomierza lub na podstawie przepisów dotyczących przeciętnych norm zużycia wody, wynosić będzie 3,09 zł netto, plus podatek VAT według aktualnie obowiązującej stawki.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

SKORUMPOWANY ~SKORUMPOWANY (Gość)31.03.2016 21:18

Ale za to podwyżka podatku oczywiście jest.......... !!!Co do wójta nic nie mam,jestem zadowolony z jego prac.

01


Ojciec Mateusz ~Ojciec Mateusz (Gość)31.03.2016 16:27

Jaki Kochany Wójt Drozdek!

00


gui ~gui (Gość)31.03.2016 08:46

Jakich ścieków ??? W tej gminie procent podłączonych do kanalizacji wynosi może 2. Szumnie zapowiadana budowa kanalizacji objęła raptem kilka wiosek i.... A ludzie płacą za wywóz szamba ponad 2 tyś rocznie.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat